O firmie Oferowane usługi Pozostałe produkty Kontakty

GMINA ŁUKÓW - MAPA OGÓLNOINFORMACYJNA

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Okładka mapy

 

Skala 1:50 000

Wydanie I (2007)

ISBN 978-83-61055-00-6

Zobacz zasięg mapy w Google Maps

Mapa występuje w formie:

papierowej składanej

wielkoformatowej ściennej

internetowej statycznej

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Fragment mapy

Cena : 6,30 zł

mapprojekt.pl Sklep

Gmina Łuków należy do największych i najbardziej dynamicznych gmin w województwie lubelskim. Ma ona wiele do zaoferowania zarówno swoim mieszkańcom, jak i gościom (turystom, inwestorom). Doskonałym produktem do zaprezentowania wszystkich walorów gminy jest wydana w październiku 2007 roku ogólnoinformacyjna mapa gminy Łuków.

Mapa obejmuje cały obszar administracyjny gminy, z przedstawieniem pełnej i aktualnej treści również poza tymi granicami.

Do najważniejszych atutów opracowania należy między innymi jego aktualność (październik 2007), duża szczegółowość treści, wysoka precyzja wykonania, zgodność z rzeczywistością oraz wszystkimi rejestrami.

Jednym z istotniejszych elementów użytkowników mapy, jest przebieg dróg. Na mapie przedstawiono pełną sieć dróg utwardzonych, a także najważniejsze drogi gruntowe, polne oraz leśne wraz z liniami oddziałów leśnych. Ponadto mapa przystosowana jest do systemu globalnego pozycjonowania – GPS.

Na rewersie mapy w sposób ciekawy przedstawiono położenie Gminy Łuków, jej historię i współczesność, informacje gospodarcze, a także najważniejsze jej atrakcje turystyczne oraz informacje praktyczne. Całość uzupełniają barwne zdjęcia oraz informacje praktyczne.

Bardzo duży nacisków położono na zaprezentowanie: walorów turystyczno-przyrodniczych, obszarów inwestycyjnych i obszarów pod zabudowę mieszkaniową.

Duży nacisk położono także na zaprezentowanie bardzo dobrej lokalizacji Gminy Łuków. Mapa pokazuje nie tylko jak wygląda Gmina Łuków, ale również gdzie ona jest oraz jak łatwo do niej dotrzeć!

W związku ze specyficznym położeniem gminy (otacza miasto Łuków) mapa może służyć również z powodzeniem mieszkańcom miasta.

Mapa została opracowana we współpracy z Urzędem Gminy  Łuków.

DOSTĘPNE JEST RÓWNIEŻ NOWSZE WYDANIE TEJ MAPY - ZOBACZ WYDANIE 2011!!!

KOMPLEKSOWE USŁUGI KARTOGRAFICZNE • PROMOCJA GMIN, MIAST, POWIATÓW, FIRM • GIS/SIT • GEODEZJA

Strona zoptymalizowana dla IE.x i rozdzielczości 800x600 lub wyższej