O firmie Oferowane usługi Pozostałe produkty Kontakty

GMINA LUBARTÓW - MAPA OGÓLNOINFORMACYJNA

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Okładka mapy

 

Skala 1:40 000

Wydanie II (2014)

ISBN 978-83-61055-09-9

Zobacz zasięg mapy w Google Maps

Mapa występuje w formie:

papierowej składanej

wielkoformatowej ściennej

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Fragment mapy

Cena : 8,40 zł

mapprojekt.pl Sklep

Na początku czerwca 2014 ukazało się drugie wydanie mapy Gminy Lubartów. Mapa w stosunku do pierwszego wydania została znacząco udoskonalona, wzbogacona o nowe treści a także skrupulatnie zaktualizowana. Dzięki tej modernizacji, mapa powinna zainteresować nie tylko nowych czytelników, ale również osoby, które posiadają tą mapę z pierwszego wydania.

Mapa obejmuje cały obszar administracyjny gminy, z przedstawieniem pełnej i aktualnej treści również poza tymi granicami.

Do najważniejszych atutów opracowania należy między innymi jego aktualność (2014), duża szczegółowość treści, wysoka precyzja wykonania, zgodność z rzeczywistością oraz wszystkimi rejestrami.

Jednym z istotniejszych elementów użytkowników mapy, jest przebieg dróg. Na mapie przedstawiono pełną i aktualną sieć dróg utwardzonych, a także najważniejsze drogi gruntowe, polne oraz leśne wraz z liniami oddziałów leśnych. Ponadto mapa przystosowana jest do systemu globalnego pozycjonowania – GPS.

Na rewersie mapy w sposób ciekawy przedstawiono położenie Gminy Lubartów, jej historię i współczesność, a także najważniejsze jej atrakcje turystyczne. Całość uzupełniają barwne zdjęcia oraz informacje praktyczne.

Bardzo duży nacisków położono na zaprezentowanie: walorów turystyczno-przyrodniczych, obszarów inwestycyjnych i obszarów pod zabudowę mieszkaniową.

Duży nacisk położono także na zaprezentowanie bardzo dobrej lokalizacji Gminy Lubartów. Mapa pokazuje nie tylko jak wygląda Gmina Lubartów, ale również gdzie ona jest oraz jak łatwo do niej dotrzeć!

W związku ze specyficznym położeniem gminy, która otacza miasto Lubartów, mapa z powodzeniem może również służyć mieszkańcom miasta.

Mapa powstała z inicjatywy i przy współpracy Urzędu Gminy Lubartów.

Mapę można otrzymać BEZPŁATNIE w Urzędzie Gminy Lubartów.

Jest ona jednym z elementów promocyjnych Gminy Lubartów.

 
KOMPLEKSOWE USŁUGI KARTOGRAFICZNE • PROMOCJA GMIN, MIAST, POWIATÓW, FIRM • GIS/SIT • GEODEZJA

Strona zoptymalizowana dla IE.x i rozdzielczości 800x600 lub wyższej