O firmie Oferowane usługi Pozostałe produkty Kontakty

GMINA KRZYWDA - MAPA OGÓLNOINFORMACYJNA

Nowość!!! Mapa jest już dostępna.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Okładka mapy

 

Skala 1:40 000

Wydanie I (2015)

ISBN 978-83-61055-10-5

Zobacz zasięg mapy w Google Maps

Mapa występuje w formie:

papierowej składanej

wielkoformatowej ściennej

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Fragment mapy

Cena : 8,40 zł

mapprojekt.pl Sklep

Gmina Krzywda jest jedną z większych gmin w województwie lubelskim. Ma ona wiele do zaoferowania zarówno swoim mieszkańcom, jak i gościom (turystom, inwestorom). Doskonałym produktem do zaprezentowania wszystkich walorów gminy jest wydana na początku 2015 roku Ogólnoinformacyjna mapa Gminy Krzywda.

Na początku 2015 roku wydana została bardzo atrakcyjna Ogólnoinformacyjna Mapa Gminy Krzywda w skali 1:40 000.

Mapa powstała z inicjatywy Urzędu Gminy Krzywda, a opracowana została przez specjalizujące się w tego typu publikacjach Wydawnictwo kartograficzne MAPPROJEKT z Lubartowa.

Mapa obejmuje cały obszar administracyjny gminy z przedstawieniem pełnej i aktualnej treści również poza tymi granicami.

Mapa doskonale odzwierciedla wszystkie zmiany, które dokonują się w gminie na przestrzenni ostatnich lat.

Do najważniejszych atutów opracowania należy między innymi jego aktualność (2014), bardzo duża szczegółowość treści, wysoka precyzja wykonania, zgodność z rzeczywistością oraz wszystkimi rejestrami.
Jednym z istotniejszych elementów użytkowników mapy, jest przebieg dróg. Na mapie przedstawiono pełną i aktualną sieć dróg utwardzonych, a także najważniejsze drogi gruntowe, polne oraz leśne wraz z liniami oddziałów leśnych. Ponadto mapa przystosowana jest do systemu globalnego pozycjonowania – GPS.
Na rewersie mapy w sposób ciekawy przedstawiono położenie Gminy Krzywda, jej historię i współczesność, informacje gospodarcze, a także najważniejsze jej atrakcje turystyczne. Całość uzupełniają barwne zdjęcia oraz informacje praktyczne.
Duży nacisk położono także na zaprezentowanie lokalizacji Gminy Krzywda. Mapa pokazuje nie tylko jak wygląda Gmina Krzywda, ale również gdzie ona jest oraz jak do niej dotrzeć!

Jest to pierwsza mapa z serii map gmin, która tak wiernie odzwierciedla aktualną zabudowę. Przeprowadzono, bardzo szczegółowe i kompletne prace terenowe.

Mapa powstała w nowej technologii kartograficznej, nie stosowanej dotąd w Polsce.

W związku z tym, że mapa oprócz całej powierzchni Gminy Krzywda obejmuje również duże obszary gmin sąsiadujących, z powodzeniem może służyć około 100 tys. mieszkańcom, którzy mieszkają w jej zasięgu lub w pobliżu.

Mapa powstała z inicjatywy i przy współpracy Urzędu Gminy Krzywda.

Mapę można otrzymać BEZPŁATNIE w Urzędzie Gminy Krzywda.

Jest ona jednym z elementów promocyjnych Gminy Krzywda.

 

KOMPLEKSOWE USŁUGI KARTOGRAFICZNE • PROMOCJA GMIN, MIAST, POWIATÓW, FIRM • GIS/SIT • GEODEZJA

Strona zoptymalizowana dla IE.x i rozdzielczości 800x600 lub wyższej