O firmie Oferowane usługi Pozostałe produkty Kontakty

GMINA NIEMCE - MAPA OGÓLNOINFORMACYJNA

Nowość!!! Mapa jest już dostępna.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Okładka mapy

 

Skala 1:40 000

Wydanie I (2010)

ISBN 978-83-61055-03-7

Zobacz zasięg mapy w Google Maps

Mapa występuje w formie:

papierowej składanej

wielkoformatowej ściennej

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć

Fragment mapy

Cena : 8,40 zł

mapprojekt.pl Sklep

Gmina Niemce jest jedną z najbardziej interesujących gmin w województwie lubelskim. Ma ona wiele do zaoferowania zarówno swoim mieszkańcom jak i gościom (turystom, inwestorom). Doskonałym produktem do zaprezentowania wszystkich walorów gminy jest wydana w połowie kwietnia 2010 roku Ogólnoinformacyjna mapa Gminy Niemce.

Mapa obejmuje cały obszar administracyjny gminy z przedstawieniem pełnej i aktualnej treści również poza tymi granicami.

Do najważniejszych atutów opracowania należy między innymi jego aktualność (2009/2010), duża szczegółowość treści, wysoka precyzja wykonania, zgodność z rzeczywistością oraz wszystkimi rejestrami.

Jednym z istotniejszych elementów użytkowników mapy, jest przebieg dróg. Na mapie przedstawiono pełną i aktualną sieć dróg utwardzonych, a także najważniejsze drogi gruntowe, polne oraz leśne wraz z liniami oddziałów leśnych. Ponadto mapa przystosowana jest do systemu globalnego pozycjonowania – GPS.

Na rewersie mapy w sposób ciekawy przedstawiono położenie Gminy Niemce a także najważniejsze jej atrakcje turystyczne. Całość uzupełniają barwne zdjęcia oraz informacje praktyczne.

Duży nacisk położono także na zaprezentowanie bardzo dobrej lokalizacji Gminy Niemce. Mapa pokazuje nie tylko jak wygląda Gmina Niemce, ale również gdzie ona jest oraz jak łatwo do niej dotrzeć!

Do potrzeb opracowania mapy w 2009 roku przeprowadzono bardzo szczegółowe i kompletne prace terenowe.

W związku z tym, że mapa oprócz całej powierzchni Gminy Niemce obejmuje również duże obszary gmin sąsiadujących (Miasto Lublin, Gmina Jastków, Gmina Garbów, Gmina Kamionka, Gmina Lubartów, Gmina Spiczyn i Gmina Wólka mapa z powodzeniem może służyć około 450 tys. mieszkańcom, którzy mieszkają w jej zasięgu lub w pobliżu.

Mapa powstała z inicjatywy i przy współpracy Urzędu Gminy Niemce.

Mapę można otrzymać BEZPŁATNIE w Urzędzie Gminy Niemce.

Jest ona jednym z elementów promocyjnych Gminy Niemce.

Mapa jest również do nabycia w następujących punktach sprzedaży:

NA TERENIE GMINY NIEMCE:

Kiosk "DAJAN" M. Stanisławski w Niemcach przy ul. Lubelskiej - obok budynku Urzędu Gminy Niemce

W LUBLINIE:

 Zapraszamy sprzedawców detalicznych do współpracy. Chętnie przekażemy oferowane przez nas produkty do sprzedaży. Mapy dostarczamy na nasz koszt po cenach hurtowych.

KOMPLEKSOWE USŁUGI KARTOGRAFICZNE • PROMOCJA GMIN, MIAST, POWIATÓW, FIRM • GIS/SIT • GEODEZJA

Strona zoptymalizowana dla IE.x i rozdzielczości 800x600 lub wyższej